השלבים של פירוק חברה מרצון

יש לכם חברה לא פעילה ? קיבלתם דרישה לתשלום אגרה ?

המשרד מתמחה ב"פירוק חברה מרצון" של חברות לא פעילות, מגיש בקשות לפטור מאגרות רשם החברות ומטפל בחיסול חברות 

להלן השלבים בדרך לפירוק מרצון ע"י בעלי המניות :

1. חתימת תצהיר כושר פירעון לרשם החברות:
הצהרת כושר פירעון שהחברה יכולה לפרוע את כל חובותיה תוך שנה מתחילת הפירוק, חתומה ע"י הדירקטורים או רובם. במקרה של חברה בה שני דירקטורים בלבד, יש צורך בתצהיר מטעם שניהם.

2. משלוח הודעה לחברי החברה בדבר כינוס אסיפה כללית לשם קבלת החלטה על פירוק חברה מרצון. מטרת האסיפה תצוין בגוף ההודעה. ההודעה תשלח 21 יום לפחות לפני מועד האסיפה. בהסכמת כל בעלי המניות ניתן לקצר תקופת ההודעה על כינוס האסיפה.

3. קיום האסיפה וקבלת החלטה על פירוק מרצון ומינוי נאמן . הנאמן חייב  במתן הודעה לרשם החברות על מינויו וזאת תוך 21 יום מיום המינוי.

4. משלוח ההודעה על פרוק חברה מרצון בצירוף תצהיר כושר הפרעון והסכמת הנאמן וזאת תוך 21 ימים מיום קבלת ההחלטה על דבר פירוק מרצון.

5. קיבל רשם החברות הודעת החברה על דבר פרוק חברה מרצון ועל מינוי הנאמן, ישונה סטטוס החברה מחברה "פעילה" ל- חברה ב-" פירוק מרצון ".

6. הנאמן יפעל לכינוס נכסי החברה ולסילוק חובותיה והסרת כל השיעבודים טרם חיסולה הסופי ויגיש דו"ח מסכם של הנאמן לאסיפה כללית סופית של החברה ואישור הדו"ח ע"י האסיפה.

7. לשם כך יש לשלוח לרשם החברות בקשה לפרסם הודעה לפחות חודש לפני כינוס האסיפה הסופית ולהזמין את כל בעלי המניות לאסיפה זו. רצוי לציין בדו"ח המסכם של הנאמן שהחברה זכאית לפטור מאגרות לפי האישורים הנקבעים בתקנה 5א' לתקנות החברות (אגרות), התשס"ד-2004.

8. משלוח פרוטוקול האסיפה הסופית יחד עם הדו"ח המסכם של הנאמן  לרשם החברות תוך 7 ימים מקיום אסיפה סופית של חברה.

9. קיבל הרשם את דו"ח נאמן החברה כולל פרוטוקול האסיפה, יבדוק הרשם שאין לחברה חובות אגרה שטרם שולמו ואז תירשם  החברה כמחוסלת.

חָשׁוּב לָדַעַת:
מבחינת בעלי המניות והדירקטורים, השירות המשפטי של משרדנו הוא מהיר זול ופשוט, שכן אנו עורכים את כל המסמכים המשפטיים ומבצעים את כל ההליכים ביעילות ובמיומנות, מבקשים פטור מאגרות ומחסלים את החברה.

הפתרון: פירוק חברה מרצון !

 

לתיאום פגישת ייעוץ עם עורך דין שי הראל, אנא התקשרו בשעות הפעילות של המשרד בימים א' עד ה' בין השעות 18:00- 08:30 

 לטלפון: 03-5467531

במקרים דחופים ניתן להתקשר אל עורך דין שי הראל בנייד: 050-5615447  
לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני, או לתיאום פגישה דחופה.

 

זה הזמן לפרק את החברה מרצון ולבקש פטור מתשלום האגרות:
מדובר בהליך משפטי הכרוך בעריכת תצהירים, פרוטוקולים, דיווחים לרשם החברות, פרסום ולבסוף בקשת פטור מתשלום אגרות וחיסול החברה, לרבות במסלול של פירוק מרצון בהליך מזורז לחברות לא פעילות שאינן צד להליכים ואין להן נכסים.

יש תרופה למכה – פירוק חברה מרצון וחיסול החברה !

אנו המשרד הוותיק והמוביל בישראל לפירוק מרצון של חברות לא פעילות, לרבות "פירוק מרצון בהליך מזורז".
כדי לקבל פטור מתשלום אגרות התקשרו למשרדנו לטלפון: 03-5467531 או  לחצו כאן לשליחת מייל

משרדנו בעל ניסיון רב בפירוק מרצון של מאות חברות ומציע לכם את שירותיו לפרק חברה מרצון ולהפסיק את חיובי האגרות והקנסות שלא לצורך. מבחינת מנהלי החברה, השירות המשפטי של משרדנו הוא מהיר זול ופשוט, שכן אנו מבצעים את כל ההליכים עבור החברה ביעילות ובמיומנות, מבקשים פטור מאגרות ומחסלים את החברה.

כדי לראות דוגמאות של ההתכתבות משרדנו עם רשם החברות לחצו על הקישור הבא: "מכתבי תשובה של רשם החברות"
אלו מכתבים שקיבלנו מרשם החברות כחלק מהליכי פירוק חברה מרצון, לרבות אישור שהחברה מחוסלת, לאחר פטור מאגרות.

אפשר להמשיך ולתאר עוד את הליכי פירוק החברות, וקבלת הפטור, אבל אנחנו מעדיפים לענות לכל לקוח באופן אישי על שאלותיו המיוחדות. שלחו אלינו במייל את שאלתכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם תשובה מפורטת ומדויקת, לשאלתכם – לחצו כאן לשליחת מייל

משרדנו מקצועי ומנוסה ביותר וטיפל בהצלחה בפירוק וחיסול של מאות חברות מאז שנת 2005 ועד היום. כדי להימנע מחובות, קנסות, עיקולים והוצאות גבייה ולקבל פטור מתשלום אגרות, התקשרו למשרדנו : 03-5467531 או  לחצו כאן לשליחת מייל

ראו מאמרים נוספים:

אנו משתפים פעולה באופן מקצועי עם משרדי רואי חשבון ומשרדי עורכי דין רבים בתחום המסים. אנו מעוניינים להרחיב את שיתוף הפעולה עם רואי חשבון ועורכי דין נוספים, בייצוג לקוחות בעבירות מס, בערעורי מס אזרחיים, מתן ייעוץ משפטי דחוף, פירוק חברות לא פעילות ופטור מאגרות רשם החברות, השגת רישיונות לחברות כח אדם, ניקיון ושמירה.
כדי לקרוא עוד על שיתוף הפעולה – לחצו כאן

תוכן האתר נועד לאינפורמציה בלבד, אין לראות בו ייעוץ משפטי והוא לא תחליף לייעוץ הניתן ע"י עורכי דין
כל הזכויות שמורות 2003 ©  שי הראל – משרד עורכי דין