השלבים של פירוק חברה מרצון

יש לכם חברה לא פעילה ? קיבלתם דרישה לתשלום אגרה ?

המשרד מתמחה ב"פירוק מרצון" של חברות לא פעילות, מגיש בקשות לפטור מאגרות ומטפל בחיסול חברות 

להלן השלבים בדרך לפירוק חברה מרצון ע"י בעלי המניות :

1. חתימת תצהיר כושר פירעון ומשלוח לרשם החברות:
הצהרת כושר פירעון שהחברה יכולה לפרוע את כל חובותיה תוך שנה מתחילת הפירוק, חתומה ע"י הדירקטורים או רובם. במקרה של חברה בה יש שני דירקטורים בלבד, יש צורך בתצהיר מטעם שניהם. התצהיר המקורי ישלח בהמשך לרשם החברות. 

2. משלוח הודעה לכלל בעלי המניות בחברה בדבר כינוס אסיפה כללית, לשם קבלת החלטה על פירוק  מרצון. מטרת האסיפה תצוין בגוף ההודעה. ההודעה צריכה להישלח 21 יום לפחות לפני מועד כינוס האסיפה. יחד עם זאת בהסכמת כל בעלי המניות ניתן לקצר תקופת ההודעה על כינוס האסיפה.

3. קיום האסיפה של בעלי המניות בחברה וקבלת החלטה על פירוק מרצון ומינוי נאמן. הנאמן חייב  במתן הודעה לרשם החברות על מינויו וזאת תוך 21 יום מיום המינוי ע"י האסיפה הכללית.

4. משלוח ההודעה על פירוק חברה מרצון בצירוף תצהיר כושר הפירעון והסכמת הנאמן, וזאת תוך 21 ימים מיום קבלת ההחלטה של אסיפת בעלי המניות על דבר פירוק החברה מרצון.

5. קיבל רשם החברות הודעת החברה על דבר פירוק חברה מרצון ועל מינוי הנאמן, ישנה רשם החברות את סטטוס החברה מחברה "פעילה" לסטטוס של חברה ב-" פירוק מרצון ".

6. הנאמן יפעל לכינוס נכסי החברה ולסילוק חובותיה והסרת כל השיעבודים טרם חיסולה הסופי ויגיש דו"ח מסכם של הנאמן לאסיפה כללית סופית של בעלי מניות החברה, לצורך אישור הדו"ח של הנאמן ע"י האסיפה. 
רצוי לציין בדו"ח המסכם של הנאמן שהחברה זכאית לפטור מאגרות לפי האישורים הנקבעים בתקנה 5א' לתקנות החברות (אגרות), התשס"ד-2004.

7. לשם כך יש לשלוח לרשם החברות בקשה לפרסם הודעה על כינוס אסיפה כללית סופית, לפחות חודש לפני כינוס האסיפה הסופית, ולהזמין את כל בעלי המניות לאסיפה זו. 

8. משלוח פרוטוקול של האסיפה הסופית של החברה יחד עם הדו"ח המסכם של הנאמן לרשם החברות, וזאת תוך 7 ימים מקיום האסיפה הסופית של חברה.

9. קיבל הרשם את הדו"ח המסכם של נאמן החברה, כולל פרוטוקול האסיפה הסופית, יבדוק הרשם שאין לחברה חובות אגרה שטרם שולמו ו/או שיעבודים שטרם סולקו, ואז תירשם החברה כמחוסלת מרצון.

 

חָשׁוּב לָדַעַת:
מבחינת בעלי המניות והדירקטורים של החברה, השירות המשפטי של משרדנו הוא יעיל, מהיר, זול ופשוט, שכן אנו מבצעים את כל ההליכים מא' ועד ת', עורכים את כל המסמכים המשפטיים ומבצעים את כל ההליכים ביעילות ובמיומנות רבה, מבקשים פטור מאגרות ומחסלים את החברה.

הפתרון: פירוק חברה מרצון !

‎‎‎

 

פירוק חברה מרצון

לתיאום פגישת ייעוץ עם עורך דין שי הראל, אנא התקשרו בשעות הפעילות של המשרד בימים א' עד ה' בין השעות 18:00- 08:30 

 לטלפון: 03-5467531

במקרים דחופים ניתן להתקשר אל עורך דין שי הראל בנייד: 050-5615447  
לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני, או לתיאום פגישה דחופה.

 

זה הזמן לפרק את החברה מרצון ולבקש פטור מתשלום האגרות:
מדובר בהליך משפטי הכרוך בעריכת תצהירים, פרוטוקולים, דיווחים לרשם החברות, פרסום ולבסוף בקשת פטור מתשלום אגרות וחיסול החברה, לרבות במסלול של פירוק מרצון בהליך מזורז לחברות לא פעילות שאינן צד להליכים ואין להן נכסים.

יש תרופה למכה – פירוק חברה מרצון וחיסול החברה !

אנו המשרד הוותיק והמוביל בישראל לפירוק מרצון של חברות לא פעילות, לרבות "פירוק מרצון בהליך מזורז".
כדי לקבל פטור מתשלום אגרות התקשרו עוד היום למשרדנו לטלפון: 03-5467531, או לחילופין  לחצו כאן לשליחת מייל

משרדנו בעל ניסיון רב בפירוק מרצון של מאות חברות לא פעילות, ומציע לכם את שירותיו לפרק חברה מרצון ולהפסיק את חיובי האגרות והקנסות שלא לצורך. מבחינת מנהלי החברה, השירות המשפטי של משרדנו הוא יעיל, מהיר, זול ופשוט, שכן אנו מבצעים את כל ההליכים עבור החברה ביעילות ובמיומנות, מבקשים פטור מאגרות ומחסלים את החברה.

כדי לראות דוגמאות של ההתכתבות משרדנו עם משרד רשם החברות לחצו על הקישור הבא: "מכתבי תשובה של רשם החברות"אלו מכתבים שקיבלנו מרשם החברות כחלק מהליכי פירוק חברות מרצון, לרבות אישור שהחברה מחוסלת, לאחר קבלת הפטור מאגרות.

אפשר להמשיך ולתאר עוד את הליכי פירוק החברות מרצון, והליך קבלת הפטור, אבל אנחנו מעדיפים לענות לכל לקוח באופן אישי על שאלותיו בהתאם לנסיבות הספציפיות של החברה. שילחו אלינו במייל את שאלותיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם תשובות מפורטות ומדויקות לשאלותיכם – לחצו כאן לשליחת מייל

משרדנו הוא המוביל, המקצועי והמנוסה ביותר בתחום פירוק חברות מרצון, וטיפל בהצלחה בפירוק מרצון וחיסול של מאות חברות מאז שנת 2005 ועד היום. 
כדי להימנע מחובות, קנסות, עיקולים והוצאות גבייה מיותרות, לקבל פטור מתשלום אגרות ולחסל "מרצון" את החברה, התקשרו למשרדנ עוד היוםו : 03-5467531, או לחילופין  לחצו כאן לשליחת מייל

ראו מאמרים נוספים בקשר לפירוק חברות מרצון:

לידיעתכם, אנו משתפים פעולה באופן מקצועי עם משרדי רואי חשבון ומשרדי עורכי דין רבים בתחום המסים. אנו מעוניינים להרחיב את שיתוף הפעולה עם רואי חשבון ועורכי דין נוספים, בייצוג לקוחות בעבירות מס, בערעורי מס אזרחיים, מתן ייעוץ משפטי דחוף, פירוק חברות לא פעילות ופטור מאגרות רשם החברות, השגת רישיונות לחברות כח אדם, ניקיון ושמירה.
כדי לקרוא עוד על שיתוף הפעולה – לחצו כאן

תוכן האתר נועד לאינפורמציה בלבד, אין לראות בו ייעוץ משפטי והוא לא תחליף לייעוץ הניתן ע"י עורכי דין
כל הזכויות שמורות 2003 ©  שי הראל – משרד עורכי דין