עבירות מס והלבנת הון

נחקרתם בגין עבירות מס ו/או בגין עבירות הלבנת הון  ?

המשרד מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מס והלבנת הון ובעל ניסיון ומוניטין רב בייצוג לקוחות מול יחידות המשטרה, רשות המיסים, מול הפרקליטות וכמובן בבתי המשפט השונים

הטיפול המשפטי כולל ליווי צמוד של עו"ד המתמחה במיסוי ללקוחות שנחשפים להליכים פליליים, תוך מתן דגש לזכויות החשוד והעצור, בפני גופי החקירה השונים של רשות המסים, הפרקליטויות השונות וכמובן בבית המשפט.

הייצוג המשפטי של לקוחות החשודים בביצוע עבירות מס, העלמת הכנסות, חשבוניות פיקטיביות והלבנת הון, יכול להתחיל בכל אחד מהשלבים הבאים:

פתיחת חקירה גלויה של מחלקת ביקורת או מחלקת חקירות של רשות המסים – חיפוש ותפיסת מסמכים, עיכוב וחקירה, מעצר או הטלת תנאי שחרור מגבילים, ייצוג חשודים בביצוע עבירות מס והלבנת הון בשלב מעצר ימים ו/או שחרור בערובה בבית משפט, ואף מעצר עד תום ההליכים.

המשרד מלווה את הלקוחות הנחשדים או מואשמים בביצוע עבירות מס, מס הכנסה, מע"מ ומכס, וגם בהליכי שימוע שלפני הגשת כתב אישום. הטיפול המשפטי כולל ייצוג  נאשמים בעבירות מס בבתי משפט בכל הערכאות מפני כתבי אישום של מס הכנסה, מע"מ, מיסוי מקרקעין, ובכל סוגי עבירות המס.


 


 


 

עבירות מס והלבנת הון

לתיאום פגישת ייעוץ עם עורך דין שי הראל, אנא התקשרו בשעות הפעילות של המשרד בימים א' עד ה' בין השעות 18:00- 08:30 

 לטלפון: 03-5467531

במקרים דחופים ניתן להתקשר אל עורך דין שי הראל בנייד: 050-5615447  
לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני, או לתיאום פגישה דחופה.

 

עבירות הלבנת הון

המשרד מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מס טכניות, כגון;
אי-הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה במועד, אי-ניכוי מס במקור או אי-העברת מס שנוכה לפי פקודת מס הכנסה, איחור או אי-הגשת דוחות מע”מ, עריכת דו"ח לא נכון, אי רישום תקבול.
המשרד מסייע ללקוחות הנאשמים בביצוע עבירות מס טכניות במגעים עם רשות המסים כדי להסיר מחדלים ולהקל על העונש, מגיש בקשות להמרת כתב אישום בקנס מנהלי, ומבצע עסקאות טיעון והסדרים שונים.

המשרד מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מס מהותיות (מטריאליות), כגון;
העלמת הכנסות, השמטת הכנסות, ניהול פנקסי חשבונות כוזבים, סיוע לאחרים בביצוע עבירות מס, חשבוניות פיקטיביות, חשבוניות מנופחות או חשבוניות זרות, ניכוי מס תשומות שלא כדין, וכדומה. המשרד מסייע ללקוחות החשודים או נאשמים בביצוע עבירות מס מהותיות במגעים עם רשות המסים כדי להסיר מחדלים ולהקל על העונש, ומגיש בקשות להמרת האישומים בכופר (בכל שלב), ומסייע ללקוחות להגיע להסדרי טיעון להקלה על העונש.

המשרד מתמחה כמובן גם בהגשת בקשות שונות עבור הלקוחות עקב חשדות או אישומים בביצוע עבירות מס, כגון; 

בקשה לעיכוב הליכים בפני היועץ המשפטי לממשלה, עסקאות טיעון והסדרים שונים, עתירות לנשיא בבקשה לחנינה, הליכי גילוי מרצון בכדי למנוע חקירה והגשת כתב אישום, וכדומה.

המשרד מייצג גם לקוחות אשר הורשעו כבר בביצוע עבירות מס, וזאת במסגרת הליכי ערעור על הרשעות ו/או גזרי דין, ואף הגיע להישגים מרובים גם בתחום זה.

המשרד מסייע ללקוחות החשודים או נאשמים בביצוע עבירות מס מהותיות במגעים עם רשות המסים כדי "להסיר מחדלים" ולהקל על העונש, ומגיש בקשות להמרת האישומים בכופר כסף (בכל שלב), ומסייע ללקוחות להגיע להסדרי טיעון  מקילים.

ראו לדוגמא כיצד הצלחנו להשיג ללקוחות המשרד פיצוי כספי גדול וחריג ביותר בסך של כ- 600,000 ש"ח !!
לאחר שכתב האישום החמור שהוגש נגד הלקוחות בגין עבירות מס הכנסה חמורות בוטל ע"י הפרקליטות והם זוכו.

אפשר להמשיך ולתאר עוד את הטיפול המשפטי של משרדנו, אבל אנו מעדיפים לענות לכל לקוח באופן אישי ודיסקרטי על שאלותיו בהתאם לנסיבות האישיות של הלקוח.
שלחו אלינו במייל את שאלתכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם תשובה מפורטת – לחצו כאן לשליחת מייל

משרדנו מתמחה גם בטיפול בסוגיות במיסוי אזרחי וייצוג נישומים ועוסקים מול רשות המיסים ובבתי המשפט –
כדי לקרוא על מיסוי אזרחי לחצו כאן

אנו משתפים פעולה באופן מקצועי עם משרדי רואי חשבון ומשרדי עורכי דין רבים בתחום המסים. אנו מעוניינים להרחיב את שיתוף הפעולה עם רואי חשבון ועורכי דין נוספים, בייצוג לקוחות בעבירות מס, בערעורי מס אזרחיים, מתן ייעוץ משפטי דחוף, פירוק חברות לא פעילות ופטור מאגרות רשם החברות, השגת רישיונות לחברות כח אדם, ניקיון ושמירה.
כדי לקרוא עוד על שיתוף הפעולה – לחצו כאן

תוכן האתר נועד לאינפורמציה בלבד, אין לראות בו ייעוץ משפטי והוא לא תחליף לייעוץ הניתן ע"י עורכי דין
כל הזכויות שמורות 2003 ©  שי הראל – משרד עורכי דין