פירוק שותפות, מחיקת שותפות ופטור מתשלום אגרות

הפסקתם את הפעילות של השותפות ? יש לכם שותפות לא פעילה ? 

המשרד מתמחה בפירוק ומחיקת שותפויות לא פעילות מפנקס השותפויות ומגיש בקשות לפטור מאגרות שנתיות לרשם השותפויות

הפסקתם את הפעילות של השותפות כבר מזמן ? לא בטוח שהשותפות שלכם סגורה.

שותפויות רבות צוברות חוב אגרות לאחר שלא ביצעו את ההליכים הדרושים למחיקתן.
שותפים רבים סבורים כי הפסיקו את פעילות השותפות ולא טורחים לשלם אגרות שנתיות לרשם השותפויות ולא מבצעים הליך של פירוק כנדרש, דבר הגורם לצבירת חוב אגרות שלא לצורך.

על שותפות שהפסיקה את פעילותה או שמעוניינת להפסיק את פעילותה לבצע פירוק שותפות, ולפעול בהתאם להוראות סעיף 41 לפקודת השותפויות כדי שרשם השותפויות יבצע את פירוק השותפות וימחק את השותפות מפנקס השותפויות.

חָשׁוּב לָדַעַת:
בשנת 2010 הקימה רשות התאגידים מחלקת אכיפה ובקרה אשר אוכפת את גביית האגרות שלא שולמו. במקרים של אי-תשלום חוב אגרות עלולה מחלקת האכיפה של רשות התאגידים לדרוש את תשלום חוב האגרות מכל אחד מהשותפים ואף להטיל קנסות כבדים.
זה הזמן לבצע את הליך פירוק השותפות ולבקש למחוק את השותפות.

מדובר בהליך משפטי הכרוך בעריכת תצהירים, פרוטוקולים, דיווחים לרשם השותפויות ובקשת פטור מתשלום אגרות ומחיקת השותפות מפנקס השותפויות.
משרדנו בעל ניסיון רב בפירוק ומחיקה של עשרות שותפויות ומציע לכם את שירותיו לפירוק השותפות והפסקת חיובי האגרות והקנסות. מבחינת השותפים, השירות המשפטי של משרדנו הוא מהיר ופשוט, שכן אנו מבצעים את כל ההליכים עבור השותפות ביעילות ובמיומנות, מבקשים פטור מאגרות ומוחקים את השותפות.

הפתרון: פירוק השותפות ומחיקתה מפנקס השותפויות !

פירוק חברה מרצון

לתיאום פגישת ייעוץ עם עורך דין שי הראל, אנא התקשרו בשעות הפעילות של המשרד בימים א' עד ה' בין השעות 18:00- 08:30 

 לטלפון: 03-5467531

במקרים דחופים ניתן להתקשר אל עורך דין שי הראל בנייד: 050-5615447  
לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני, או לתיאום פגישה דחופה.

 

זה הזמן לפרק את השותפות ולבקש פטור מתשלום האגרות:
מדובר בהליך משפטי הכרוך בעריכת תצהירים, פרוטוקולים, דיווחים לרשם השותפויות,  ולבסוף בקשת פטור מתשלום אגרות ומחיקת השותפות מפנקס השותפויות.
יש תרופה למכה – פירוק שותפות לא פעילה ומחיקתה !

אנו המשרד הוותיק והמוביל בישראל לפירוק של שותפויות לא פעילות.
כדי לקבל פטור מתשלום אגרות התקשרו למשרדנו  לטלפון: 03-5467531 או  לחצו כאן לשליחת מייל

משרדנו בעל ניסיון רב בפירוק של שותפויות ומציע לכם את שירותיו לפרק את השותפות ולהפסיק את חיובי האגרות והקנסות שלא לצורך. מבחינת השותפים, השירות המשפטי של משרדנו הוא מהיר זול ופשוט, שכן אנו מבצעים את כל ההליכים עבור השותפות ביעילות ובמיומנות, מבקשים פטור מאגרות ומוחקים את השותפות.

אפשר להמשיך ולתאר עוד את הליכי פירוק השותפויות, וקבלת הפטור, אבל אנחנו מעדיפים לענות לכל לקוח באופן אישי על שאלותיו המיוחדות. שלחו אלינו במייל את שאלתכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם תשובה מפורטת ומדויקת, לשאלתכם – לחצו כאן לשליחת מייל

משרדנו מקצועי ומנוסה ביותר וטיפל בהצלחה בפירוק ומחיקה של שותפויות רבות. כדי להימנע מחובות, קנסות, עיקולים והוצאות גבייה ולקבל פטור מתשלום אגרות, התקשרו למשרדנו : 03-5467531 או  לחצו כאן לשליחת מייל

ראו מאמרים נוספים:

אנו משתפים פעולה באופן מקצועי עם משרדי רואי חשבון ומשרדי עורכי דין רבים בתחום המסים. אנו מעוניינים להרחיב את שיתוף הפעולה עם רואי חשבון ועורכי דין נוספים, בייצוג לקוחות בעבירות מס, בערעורי מס אזרחיים, מתן ייעוץ משפטי דחוף, פירוק חברות לא פעילות ופטור מאגרות רשם החברות, השגת רישיונות לחברות כח אדם, ניקיון ושמירה.
כדי לקרוא עוד על שיתוף הפעולה – לחצו כאן

תוכן האתר נועד לאינפורמציה בלבד, אין לראות בו ייעוץ משפטי והוא לא תחליף לייעוץ הניתן ע"י עורכי דין
כל הזכויות שמורות 2003 ©  שי הראל – משרד עורכי דין