עורך דין שי הראל - פרופיל אישי

אנו משרד בוטיק אינטימי, השירות המשפטי מאופיין ביחס אישי, נאמנות, מקצועיות וטיפול מסור בכל לקוח

עורך דין שי הראל בעל שלושה תארים אקדמיים מאוניברסיטת תל-אביב :

1989 תואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) (B.A.)
1990 תואר ראשון במשפטים (LL.B.)
1990 תואר שני בכלכלה עם עבודת מסטר (M.A.)

בשנים 1988 ו- 1989 חבר באגודה הישראלית לכלכלה
משנת 1990 בעל רישיון לעבוד כעורך דין ומכהן כחבר מן המניין בלשכת עורכי הדין בישראל

במסגרת הפעילות והניסיון הרב של עו"ד שי הראל בתחום דיני מסים מזה כ- 30 שנים, כיהן בעבר כחבר בוועדת חקיקה- מסים של לשכת עורכי דין, ועדת חקיקה – מע"מ ומכס, וכיום עורך דין שי הראל מכהן  כחבר פעיל ב- 3 ועדות מסים שונות של לשכת עורכי הדין: ועדת מס הכנסה, ועדת מסים עקיפים ו- ועדת מסים (פלילי).

שי הראל, משרד עורכי-דין
עורך דין שי הראל מפרסם מאמרים רבים בדיני מסים, שנכללו בפרסומים מקצועיים שונים כגון:

ירחון "מיסים ומעשים" של לשכת רואי החשבון בישראל, "מיסים" דו-ירחון לענייני מיסים בהוצאת "רונן", ירחון "ידע למידע" (מיסוי, משפט וכלכלה) וירחון "נטו+" מקבוצת "רעיונות", עיתון "גלובס" במדור "דין וחשבון", ותקליטור "קדם פלוס" (מיסוי, ביטוח לאומי, תאגידים וניירות ערך).
כמו כן פורסמו מאמרים רבים באתרי אינטרנט בשפה העברית.

המשרד הוקם בשנת 1996, ועוסק בתחומי משפט מגוונים, מתמחה ופועל בעיקר בתחום דיני מסים; מס הכנסה, מס ערך מוסף (מע"מ), מיסוי מקרקעין (מס שבח, מס רכישה, מס מכירה, מס רכוש), הן אזרחי והן פלילי, וכן בדיני תאגידים, משפט אזרחי, משפט מסחרי, נדל"ן ורישוי חברות שמירה ניקיון וכח אדם.

עו"ד שי הראל בעל מוניטין ושם בייצוג בכל הערכאות המשפטיות, החל מבית המשפט השלום, בית המשפט המחוזי, ועד לבית המשפט העליון, ומקפיד על שירות וטיפול אישי יעיל וישיר.
ניסיונו הרב של עו"ד שי הראל בעבודה עם רשות המסים והגופים החוקרים בתחום המיסוי הפלילי, מאפשר לו לפעול במקצועיות ויעילות מול גופים אלה, בייצוג הלקוחות.

המשרד מעניק ייעוץ משפטי וייצוג משפטי בתחומי התמחות המשרד ללקוחות עסקיים חברות, שותפויות, לצד לקוחות פרטיים, עצמאיים, וארגונים. השירות המשפטי כולל בין היתר ייעוץ והכוונה משפטיים, ייצוג מול רשות המסים ורשויות אחרות, ייצוג בפני ערכאות משפטיות בכל הרמות וכן ייצוג בבוררויות וגישורים.

בתחום המסחרי הרוב המכריע של לקוחות המשרד הם לקוחות קבועים או חוזרים, לקוחות שהופנו ע"י לקוחות ותיקים, כאשר במקרים רבים ההתקשרות הינה לטווח ארוך.

בשל אופי תחומי ההתמחות של המשרד והרצון לשמור על דיסקרטיות מירבית של הלקוחות נמנע מלאזכר שמות לקוחות, עם זאת יש לציין כי בין הלקוחות הקבועים של המשרד ניתן למצוא חברות, גופים מסחריים, רשתות קמעונאיות, חברות היי-טק ישראליות, מפעלים יצרניים שונים, שותפויות עסקיות, עצמאיים, בעלי מקצועות חופשיים, קבלנים, בעלי מקצוע, ועוד.
מאחר ולפי החוק למשרד עורכי דין אסור לפרסם שמות לקוחות ביחס לטיפול בתחום דיני מסים, ומפאת שמירה על פרטיות הלקוחות, לא צוינו באתר שמות הלקוחות שיוצגו בתחום דיני מסים (למעט אם פורסם הדבר בעיתונות הכתובה או המקוונת).

כמשרד עורכי דין קטן ואינטימי, השירות המשפטי ללקוחות המשרד מאופיין ביחס אישי, נאמנות וטיפול מסור ומקצועי בכל לקוח ולקוח, כאשר מושם דגש מיוחד על נסיבות המקרה והתאמת אופן הטיפול המשפטי לאותו לקוח. ניהול נכון וחכם של ייצוג הלקוחות, ובמיוחד בתחומי התמחות של המשרד הנוגעים לרשויות, ממקסם את התועלת ללקוח. משרד עורכי דין קטן ואינטימי כמונו בעל יכולת להעניק ללקוחות המשרד תשומת לב מרבית, יחס אישי, נאמנות וטיפול מקצועי ומסור. 
ניסיונו הרב של המשרד בעבודה עם רשות המסים והגופים החוקרים בתחום המיסוי הפלילי, מאפשר לו לפעול במקצועיות ויעילות מול גופים אלה, בייצוג הלקוחות.

הנכם מוזמנים לגלוש באתר וליצור עמנו קשר כדי לקבל ייעוץ משפטי או כל מידע נוסף.

עורך דין

לתיאום פגישת ייעוץ עם עורך דין שי הראל, אנא התקשרו בשעות הפעילות של המשרד בימים א' עד ה' בין השעות 18:00- 08:30 

 לטלפון: 03-5467531

במקרים דחופים ניתן להתקשר אל עורך דין שי הראל בנייד: 050-5615447  
לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני, או לתיאום פגישה דחופה.

 

אפשר להמשיך ולתאר עוד את הטיפול המשפטי של משרדנו, אבל אנו מעדיפים לענות לכל לקוח באופן אישי ודיסקרטי  בהתאם לנסיבות האישיות של הלקוח. שלחו במייל את שאלתכם ונחזור אליכם בהקדם עם תשובה מפורטת – לחצו כאן לשליחת מייל

אנו משתפים פעולה באופן מקצועי עם משרדי רואי חשבון ומשרדי עורכי דין רבים בתחום המסים. אנו מעוניינים להרחיב את שיתוף הפעולה עם רואי חשבון ועורכי דין נוספים, בייצוג לקוחות בעבירות מס, בערעורי מס אזרחיים, מתן ייעוץ משפטי דחוף, פירוק חברות לא פעילות ופטור מאגרות רשם החברות, השגת רישיונות לחברות כח אדם, ניקיון ושמירה.
כדי לקרוא עוד על שיתוף הפעולה – לחצו כאן

תוכן האתר נועד לאינפורמציה בלבד, אין לראות בו ייעוץ משפטי והוא לא תחליף לייעוץ הניתן ע"י עורכי דין
כל הזכויות שמורות 2003 ©  שי הראל – משרד עורכי דין