רישיון קבלן כח אדם, רישיון קבלן שירות

רוצים להקים חברת כח אדם ? 

מעוניינים להקים חברת שמירה או חברת ניקיון ?

המשרד מתמחה בהשגת רישיון "קבלן כח אדם" לחברות כח אדם, 
השגת רישיון "קבלן שירות" לחברות שמירה וחברות ניקיון,
והשגת היתר מיוחד לחברות המעסיקות מפעילי עגורני צריח

הטיפול המשפטי כולל ליווי צמוד של לקוחות המעוניינים בהשגת רישיון "קבלן כח אדם", רישיון "קבלן שירות" בתחום השמירה האבטחה והניקיון, וכן השגת רישיונות "תאגיד לשירותי שמירה", "מארגן שמירה" ורישיון "שומר".

הייצוג המשפטי של הלקוחות מתחיל בדר"כ עם הקמת חברה חדשה, וטיפול מול משרד המשפטים בהשגת רישיונות מארגן שמירה ותאגיד לשירותי שמירה, ואח"כ טיפול מול משרד העבודה והרווחה בהשגת רישיונות "קבלן כח אדם" ו"קבלן שירות" בתחומי השמירה האבטחה והניקיון, בהתאם לרצונו ויכולתו של הלקוח.

בנוסף, המשרד מסייע גם לחברות קיימות שעוסקות בתחומים אחרים, אשר מעוניינות להוסיף מחלקה ייעודית בחברה שתתמחה באחד הענפים; כח אדם, שמירה, אבטחה וניקיון. 

רישיון "תאגיד לשירותי שמירה"

כדי להשיג רישיון "תאגיד לשירותי שמירה" מהוועדה לרישוי חוקרים פרטיים ושירותי שמירה במשרד המשפטים, על מבקש הרישיון להראות שיש לו, או למישהו אחר בחברה, רישיון "מארגן שמירה", ואם אין לו רישיון כזה עליו ראשית לפנות בבקשה לרישיון "מארגן שמירה" ולקבלו, וזאת כתנאי לעצם הגשת בקשה לרישיון "תאגיד לשירותי שמירה". 

בין התנאים לקבלת הרישיון; העדר עבר פלילי (משמעותי), ובנוסף בעל הרישיון נדרש לרכוש ביטוח מקצועי וצד ג' לחברת שמירה, וזאת כתנאי לקבלת הרישיון, כאשר אם זו חברה לא חמושה, ניתן להפחית את דרישות סכום הביטוח במחצית, דבר המוזיל במקצת את הפרמיה. 

רישיון "קבלן שירות" – בתחומים שמירה, אבטחה וניקיון

כדי להשיג רישיון "קבלן שירות" בתחום השמירה והאבטחה ממשרד העבודה והרווחה על החברה לקבל ראשית רישיון "תאגיד לשירותי שמירה" ממשרד המשפטים, ורק לאחר מכן היא יכולה לפנות בבקשה מתאימה לקבלת רישיון קבלן שירות בתחומים אלה.
להבדיל, לקבלת רישיון "קבלן שירות" בתחום הניקיון בלבד, אין צורך ברישוי מוקדם כלשהו. 

בין התנאים לקבלת הרישיון; ניסיון עסקי או ניהולי בן שנה אחת לפחות, העדר עבר פלילי בחמש השנים האחרונות, עמידה בראיון אישי ומבחן ידע בסיסי בדיני עבודה. כמו כן בעל הרישיון נדרש למשרד עם נגישות לנכים וכן ליכולת כלכלית, שכן הרישיון דורש המצאת ערבות בנקאית בסכום מינימאלי של כ- 40,000 ש"ח, וזאת כתנאי לקבלת הרישיון

קבלן שירות

רישיון "קבלן כח אדם"

כדי להשיג רישיון "קבלן כח אדם" ממשרד העבודה והרווחה על מבקש הרישיון, להיות בעל ניסיון עסקי או ניהולי בן 3 שנים לפחות, העדר עבר פלילי בחמש השנים האחרונות, עמידה בראיון אישי ומבחן ידע בסיסי בדיני עבודה. כמו כן בעל הרישיון נדרש למשרד עם נגישות לנכים וכן ליכולת כלכלית, שכן הרישיון דורש המצאת ערבות בנקאית בסכום מינימאלי של כ- 40,000 ש"ח, וזאת כתנאי לקבלת הרישיון

"היתר מיוחד" למתן שירותי כח אדם של עגורנאים

כדי להשיג "היתר מיוחד" למתן שירותי כח אדם למפעילי עגורנים ממשרד העבודה והרווחה, על מבקש הרישיון להקים חברה בע"מ אשר כל מטרתה ועיסוקה היחיד הוא העסקת מפעילי עגורנים ואף לציין זאת בתקנון החברה.
בדומה למבקש רישיון קבלן כח אדם, על מבקש ההיתר המיוחד להיות בעל ניסיון עסקי או ניהולי בן 3 שנים לפחות של כח אדם, העדר עבר פלילי בחמש השנים האחרונות, עמידה בראיון אישי ומבחן ידע בסיסי בדיני עבודה. כמו כן בעל הרישיון נדרש למשרד עם נגישות לנכים וכן ליכולת כלכלית, שכן הרישיון דורש הוצאת ערבות בנקאית כתנאי לקבלת הרישיון בסכום מינימאלי של כ- 40,000 ש"ח. 

המשרד מסייע ללקוחות המעוניינים להקים חברות כח אדם, חברות ניקיון או חברות שמירה ואבטחה, וכן מסייע לחברות קיימות להוסיף מחלקה ייעודית באחד הענפים הללו: כח אדם, שמירה וניקיון.

המשרד בעל ניסיון רב ומייצג בשוטף עשרות חברות כח אדם, שמירה וניקיון, חברות חמושות ולא חמושות, מטפל בחידושי הרישיונות, ונותן מענה לביקורות שעורך משרד העבודה והרווחה לחברות, במטרה לבדוק האם מקיימות את חוקי המגן בעבודה ושמירה קפדנית על הזכויות הסוציאליות של העובדים בתחומים הללו.

לתיאום פגישת ייעוץ עם עורך דין שי הראל, אנא התקשרו בשעות הפעילות של המשרד בימים א' עד ה' בין השעות 18:00- 08:30 

 לטלפון: 03-5467531

במקרים דחופים ניתן להתקשר אל עורך דין שי הראל בנייד: 050-5615447  
לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני, או לתיאום פגישה דחופה.

 

אפשר להמשיך ולתאר עוד את הטיפול המשפטי של משרדנו, אבל אנו מעדיפים לענות לכל לקוח באופן אישי ודיסקרטי על שאלותיו בהתאם לנסיבות האישיות של הלקוח.
שלחו אלינו במייל את שאלתכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם תשובה מפורטת – לחצו כאן לשליחת מייל

אנו משתפים פעולה באופן מקצועי עם משרדי רואי חשבון ומשרדי עורכי דין רבים בתחום המסים. אנו מעוניינים להרחיב את שיתוף הפעולה עם רואי חשבון ועורכי דין נוספים, בייצוג לקוחות בעבירות מס, בערעורי מס אזרחיים, מתן ייעוץ משפטי דחוף, פירוק חברות לא פעילות ופטור מאגרות רשם החברות, השגת רישיונות לחברות כח אדם, ניקיון ושמירה.
כדי לקרוא עוד על שיתוף הפעולה – לחצו כאן

תוכן האתר נועד לאינפורמציה בלבד, אין לראות בו ייעוץ משפטי והוא לא תחליף לייעוץ הניתן ע"י עורכי דין
כל הזכויות שמורות 2003 ©  שי הראל – משרד עורכי דין